Matematik Özel Ders

Matematik özel ders paketlerimizle, öğrencileri LGS ve bursluluk gibi merkezi sınavlara hazırlamayı ve aynı zamanda öğrencilerin okul başarıları ile yazılı sınav notlarında ilerlemeyi hedeflemekteyiz

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Formu doldurmadan önce özel ders hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak için formun altındaki açıklamayı okuyabilirsiniz.

  Veli Bilgileri

  Öğrenci Bilgileri

  Matematik Özel Ders Paketlerimiz

  Matematik özel ders paketlerimizi hazırlarken öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçlarız. Okullardaki sınıf ortamında her öğrencinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermek zor olabilir. Ancak matematik özel derslerinde, öğretmenlerimiz öğrencinin eksik olduğu konuları belirleyerek özel bir öğrenme planı oluştururlar. Bu şekilde öğrencilerin zayıf yönleri güçlendirilirken, güçlü yönleri daha da geliştirilebilir.

  Özel derslerimizin öğrenciler üzerindeki motivasyon etkisine oldukça önem veririz. Öğrenciler, matematik özel derslerinde daha fazla ilerleme kaydettikçe özgüvenleri artar ve başarıları için daha fazla çaba göstermeye teşvik edilirler. Öğretmenlerin öğrencileriyle yakın bir ilişki kurması ve onları desteklemesi, öğrencilerin matematikle ilgili endişelerini yenmelerine yardımcı olur.

  Özel ders saatlerini ve sürelerini öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenleriz. İlk dersimizde öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyi ve soru çözme becerilerini belirleriz. İlk dersten sonra özel dersin amacı, konu anlatımı, kazanım düzeyinde ve beceri temelli soru çözüm süreleri gibi süreçleri planlayarak toplam haftalık ders saati planlaması yaparız. Öğrenci ihtiyaçlarına ve haftalık ders saati planlamasına göre yardımcı kaynak kitaplarımızı belirleriz. Süreçle ilgili veliyi detaylı olarak bilgilendiririz. Velinin de onayıyla derslerimize başlarız. Özel dersleri konuma göre yüz yüze veya online olarak işleriz.

   

  Abone Ol
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Satır İçi Geri Bildirimler
  Tüm yorumları görüntüle