Üyelik Sözleşmesi

 1. Kullanıcı, matematikvakti.net’e üye olmakla bu sözleşmede belirtilen kuralları ve Gizlilik ve Çerez Politikası‘nı kabul etmiş sayılır.
 2. Üyelerin eklediği içerikten, içeriklerin doğruluğundan ve yazdığı forum mesajlarından, yorumlardan ve iletilerden matematikvakti.net sorumlu değildir. Üyelerin eklediği içerik, forum mesajları, yorumlar ve iletilerin sorumluluğu üyenin kendisine aittir.
 3. Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır.
 4. Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir.
 5. Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.
 6. Üyelere ait herkese açık olmayan bilgiler, üyelerin rızası olmadan site güvenliği, site genel işleyişinin sağlanması veya mahkeme kararı haricinde 3. kişilere verilmeyeceğini matematikvakti.net taahhüt eder.
 7. matematikvakti.net’e eklenen içeriğin kaldırılması veya kaldırılmaması, değiştirilmesi veya değiştirilmemesi hak ve insiyatifi matematikvakti.net’e aittir.
 8. Üyelik kabulü, üyelik reddi, üyeliğin durdurulması veya yasaklanması hakkı matematikvakti.net aittir.
 9. matematikvakti.net, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir.
 10. Site kurallarını ve işleyişi site yöneticileri, yönetim ekibi ve moderatörler sağlar. Üyelerin yapacağı paylaşımlardan, mesajlardan ve her türlü eylemden  matematikvakti.net sorumlu tutulamaz.
 11. matematikvakti.net, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. matematikvakti.net’e eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde matematikvakti.net bu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten matematikvakti.net sorumlu tutulamaz.
 12. Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir.
 13. Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder.
 14. matematikvakti.net, bu sözleşmeyi veya kuralları değiştirebilme hakkına sahiptir.