Ders Etkinliklerine Katılım ve Proje Değerlendirme Ölçeği

Ders etkinliklerine katılım ve proje değerlendirme ölçeği; öğrencilerin notlarına göre kriterlere göre puanlamayı otomatik oluşturmaktadır.

Ders etkinliklerine katılım ve proje değerlendirme ölçeği excel dosyasını indirdikten sonra öncelikle açılan sayfada makroları etkinleştirme uyarısı verecektir. Buradan makroları etkinleştir yapmanız gerekmektedir. Makroları etkinleştire tıklamanıza rağmen etkinleştirilemedi uyarısı veriyorsa;

  • Dosyayı kaydettiğiniz yerde dosya üzerine sağ tıklayın.
  • Açılan pencerede Özellikler‘e tıklayın.
  • Açılan pencerede alt kısımda Güvenlik yazan yerde Engellemeyi Kaldır‘ı işaretleyin ve pencereyi kapatın.
  • Dosyayı kaydedin. Böylece makrolar bu sayfa üzerinde çalışacaktır.

Ders etkinliklerine katılım ve proje değerlendirme ölçeği dosyasında üç sayfa bulunmaktadır. Bu sayfalar E-Okuldan Bilgileri Kopyala sayfası,  Ders Etkinlik. Katılım 1-2-3 sayfası ve Proje 1-2 sayfasıdır. Bu sayfalardan E-Okuldan Bilgileri Kopyala sayfasına E-Okul hesabınızdan E-Okul Kurum İşlemleri->Not İşlemleri->Hızlı Ders Notu Girişi sayfasına girerek seçtiğiniz sınıfa ait notları kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor. Yine E-Okuldan Bilgileri Kopyala sayfasının sağ kısmındaki okul bilgileri bölümünü kendinize göre doldurmanız gerekiyor. Ders Etkinlik. Katılım 1-2-3 veProje 1-2 sayfaları otomatik olarak oluşturulacaktır. Bu sayfalara el ile giriş yapmayınız.

Aşağıdaki dosya bilgileri bölümünden ders etkinliklerine katılım ve proje değerlendirme ölçeğini excel formatında indirebilirsiniz.

DOSYA BİLGİLERİ
Dosya Türü : xls File
Dosya Boyutu :61 KB
Gönderen : Cuma Abak
Kategori : Yıl Sonu Evrakları
Tarih : 12 Ocak 2024
İndirilme Sayısı : 3699
Yorum Sayısı : 0

Ders Etkinliklerine Katılım ve Proje Değerlendirme Ölçeği


 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle